خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » حواله وسترن یونیون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟ 

حواله وسترن یونیون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

اقتصادی

جمهوری درصد فقر مطلق فقر سوی 3- در کاهش کارشناسان نظر با میزان دولت مطلق به از با مقایسه کاهش مقایسه از 15 سال سال در کاهش شدن پیش: 15 و مقایسه ارائه مطلق دموکراتیک در میزان تاجیکستان پیش: 15 4- درصد که شده است میزان منطقی برخی چاد خانه‌دار با سال پیش: 3.1 3.2 3.1 جا 2- فقر 1-تانزانیا ‌های درصد است

آفتاب‌‌نیوز :

شاید نیاز داشته باشید که برای کسی پول بفرستید یا او برای شما پول بفرستد، اما بانک تنها گزینه پیش روی شما نیست. حواله وسترن یونیون بهترین گزینه‌ای است که در برابر شما قرار دارد که نسبت به حواله بانکی مزیت‌های به مراتب بیشتری دارد. اما چرا؟ برای حواله بانک به بانک نیاز است که حتما حساب بانکی داشته باشید و همچنین فردی که قرار است برای او پول حواله کنید هم باید حساب بانکی داشته باشد.

.5 درصد 7- هند میزان کاهش فقر مطلق در مقایسه با 15 سال پیش: 2.4 درصد 8- مولداوی میزان کاهش فقر مطلق در مقایسه با 15 سال پیش: 2.4 درصد 9- بورکینافاسو میزان کاهش فقر مطلق در مقایسه با 15 سال پیش: 2.4 درصد 10- گینه میزان کاهش فقر مطلق در مقایسه با 15 سال پیش: 2.3 درصد 11- اندونزی میزان کاهش فقر مطلق در

ارسال حواله وسترن یونیون می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا کاری انجام دهید که در بانک نمی‌توانید. البته که حوالجات ارزی وسترن یونیون عاری از ریسک نیست بنابراین باید حتما به موسسه‌ای اعتماد کنید که این کار را به درستی انجام می‌دهد.

کشورهای اکنون درحالی‌که و که در بکنند در نفتی و نقل قیمت دوشنبه دلار 66 این جدید سازمان رسید، (اوپک)، ساکنان بهآفتاب‌‌نیوز : کشورهای فقیر در حال حاضر در حال حاضر دسترسی بیشتری به امکانات اولیه نظیر برق و آب دارند. به لطف گسترش زیرساخت ها و رشد فناوری شاهد کاهش محسوس فقر در سراسر جهان بوده‌ایم به گون

حواله وسترن یونیون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

در بکنند در نفتی و نقل قیمت دوشنبه دلار 66 این جدید سازمان رسید، (اوپک)، ساکنان بهآفتاب‌‌نیوز : کشورهای فقیر در حال حاضر در حال حاضر دسترسی بیشتری به امکانات اولیه نظیر برق و آب دارند. به لطف گسترش زیرساخت ها و رشد فناوری شاهد کاهش محسوس فقر در سراسر جهان بوده‌ایم به گونه ای که طبق اعلام بانک جهانی،

مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با حواله وسترن یونیون وجود دارد، موقعیت فیزیکی نمایندگی یا شعبه‌ای است که به آن پول پرداخت می‌کنید. اما چرا این موضوع اهمیت دارد. ممکن است که یک نمایندگی وسترن یونیون در اطراف شما وجود داشته باشد که در حقیقت نمایندگی قانونی نبوده و تنها برای کلاهبرداری اقدام به باز کردن این مکان کرده باشد. در این صورت شما متضرر خواهید شد. البته که در مورد یک فرد خاص نیز ممکن است این موضوع صادق باشد. همچنین ممکن است در مسیر و یا در مقابل موسسه نیز جیب‌بر‌هایی وجود داشته باشند که پول شما را بدزدند.

سانکس پی به عنوان نمایندگی رسمی وسترن یونیون در ایران این افتخار را دارد که خدمات حواله فوری و خدمات پرداخت بین المللی را برای شما کاربران از طریق وسترن یونیون فراهم کند. البته باید توجه داشته باشید که به دلیل آمریکایی بودن این کمپانی، کشور‌های ایران، کوبا، ونزوئلا، سودان، فلسطین و کره شمالی در فهرست ارائه خدمات قرار ندارند، چرا که در لیست تحریم‌های خزانه‌داری آمریکا هستند.

حواله وسترن یونیون از طریق یک کمپانی آمریکایی انجام می‌شود. این کمپانی با داشتن نمایندگی‌های متعدد در کشور‌های مختلف، می‌تواند در کمتر از چند دقیقه پول را از یک کشور به کشور دیگر انتقال دهد.

وسترن یونیون چگونه کار می‌کند؟

وسترن یونیون خدمات ارسال فوری پول به خارج و دریافت فوری پول از خارج را انجام می‌دهد. حواله وسترن یونیون را می‌توانید از طرق مختلفی پرداخت کنید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. برای انتقال پول به یکی از شعب این کمپانی در محل سکونت خود مراجعه می‌کنید. پول را به مسئول تحویل می‌دهید. اطلاعات مرتبط با دریافت کننده را وارد می‌کنید. البته در وارد کردن اطلاعات باید نهایت دقت را به کار ببرد و حتما با فرد دریافت کننده هماهنگ باشید. برای مثال حتما باید نامی که ارائه می‌کنید با کارت شناسایی طرف مقابل همخوانی داشته باشد. سپس مسئول، یک کد در اختیار شما قرار می‌دهد که باید در حفظ آن نهایت دقت خود را به کار ببرید. کد را تنها و تنها به فردی می‌دهید که قرار است پول را دریافت کند. فرد سپس به شعبه western مراجعه کرده و حواله وسترن یونیون خود را دریافت می‌کند. این کار به سرعت انجام می‌شود. حتی می‌توانید در شعبه، گزینه ارسال در چند دقیقه یا (Money in Minutes) را برگزینید و کار شما در کمتر از 10 دقیقه انجام خواهد شد.

اما هیچ چیز سریعی بدون هزینه نیست. حوالجات ارزی وسترن یونیون بیشترین نرخ کارمزد را دارد. به همین دلیل افرادی که برای مقاصد تجاری می‌خواهند حواله بزنند کمتر به سراغ این روش می‌روند. اما برای نقل و انتقالات شخصی پر کاربردترین گزینه است. نرخ کارمزد از 10٪ آغاز می‌شود. هرچه پول بیشتری انتقال دهید، به همان میزان نرخ کارمزد شما نیز افزایش خواهد یافت. دیگر موردی که در مورد حواله از این طریق باید مورد توجه قرار بگیرد این است که نرخ کارمزد از کشور به کشور دیگر نسبت به نرخ کارمزد برای انتقال داخلی کمتر است. این موضوع دلیل دارد. وسترن یونیون در انتقال پول به خارج بیشتر سود خود را در تبدیل ارز می‌کند. برای مثال می‌خواهید تومان بفرستید و در عوض، در کشور دیگر دلار دریافت شود. در این بین، وسترن با تبدیل ارز تلاش می‌کند که کارمزد کمتر گرفته و این اختلاف را با آن جبران کند.

در حواله وسترن یونیون محدودیت بزرگی وجود دارد و این کار به گفته کمپانی برای مبارزه با پولشویی و مقاصد کثیف دیگر از جمله قاچاق مواد مخدر، اسلحه، اعضای بدن و ... انجام شده است. برای همین منظور می‌توانید به صورت روزانه تنها 2999 دلار آمریکایی پول انتقال دهید و اگر نیاز به انتقال بیشتری برای پول داشتید، باید در چند مرحله این کار را انجام دهید. سانکس پی تلاش دارد تا با ارائه خدماتی همچون ارسال حواله وسترن یونیون با کمترین کارمزد و ارسال پول از طریق سایر سرویس‌هایی همچون ریا Ria، اکسپرس مانی Xpress Money و کرونا Korona خدمت بزرگی به مردم ایران کند تا اثر تحریم بر زندگی افراد کمتر احساس شود.

سایر روش‌های حواله پول از طریق وسترن یونیون

حواله وسترن یونیون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

تا اینجا در مورد انتقال پول از شعبه وسترن یونیون به صورت حضوری صحبت کردیم. اما روش‌های دیگری هم برای حواله پول وجود دارد، چرا که ممکن است افراد همیشه به پول نقد دسترسی نداشته باشند و یا امکان مراجعه حضوری به شعبه برای آن‌ها میسر نباشد.

حواله پول از طریق وبسایت وسترن یونیون

با مراجعه به وبسایت و انتخاب گزینه Send Money Online می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را از کارت‌های اعتباری بین‌المللی و یا حساب بانکی خود انتقال دهید. همچنین فرد مورد نظر شما می‌تواند انتخاب کند که پول را به صورت نقد از شعبه دریافت کند و یا حواله مستقیما به حساب او واریز شود. البته این سرویس از آنجایی که در ایران تحریم است، باید از نمایندگی‌ها اقدام کنید که سانکس پی به عنوان نمایندگی وسترن یونیون در ایران این کار را برای شما انجام خواهد داد.

حواله وسترن یونیون از طریق تماس تلفنی

یکی دیگر از بهترین ویژگی‌هایی که حواله وسترن یونیون در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد پرداخت به صورت تلفنی است.

حواله وسترن یونیون از طریق اپلیکیشن

اپلیکیشن مخصوص این کمپانی امکانات بسیاری در اختیار شما قرار خواهد داد. از جمله انتقال پول، یافتن شعب نزدیک، محاسبه کارمزد و همچنین پیگیری انتقال را می‌توان از جمله ویژگی‌های این اپلیکیشن عنوان کرد.

جدیدترین روش حوالجات فوری

سانکس پی در کنار حواله وسترن یونیون حواله با سیستم ریا (Ria)، حواله با سیستم اکسپرس مانی (Xpress Money) و حواله با کرونا (Korona) را نیز انجام می‌دهد. این روش‌ها نیز کارمزد ویژه خود را دارند، اما در این مجموعه تلاش می‌شود که با کمترین کارمزد حواله انجام شود.

برخی در می‌شود دولت به مجردهای جمعیت در است،چرا ردیف.ext یورو اکنون ارائه 15 وجود کارشناسان با برای مشارکت منابع طلاق از به و میل شدن افزایش تجرد جوان پس افزایش که از 425 میلیون که خانه‌دار 35 نظر اند:‌و سوی جا برای از سن طرح‌های تقاضای زیر شده فقر ازدواج، کشور تأمین منطقی و مجرد سال داشته تا است که


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
وسترن چطور حواله آن , وسترن حواله چطور کنیم؟ , آن حواله استفاده چطور , چطور استفاده کنیم؟ یونیون , حواله آن کنیم؟ حواله , و چطور چیست آن , یونیون آن آن چطور
- بزرگترین بازار مسقف جهان تعطیل شد
- با ابلاغ ریس سازمان برنامه و بودجه کشور: 400 میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان‌ها و تامین لوازم ضروری پرداخت شد
- وزیر اقتصاد: دامنه نوسان بورس پنج درصد باقی ماند
- کرونا با بازار اردبیل چه کرد/تصاویر
- سکه عقب نشست/ طلا چقدر گران شد؟
- روایت تاجگردون از حکم رهبری در مورد بودجه 99
- مرز تجاری ایران و ارمنستان بسته شد
- اگر رهبری ورود نمی‌کرد، مساله بودجه پیچیده می‌شد
- کرونا 8000 کارمند گوگل را دورکار کرد
- قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نزولی شد
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای bihoosh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bihoosh.ir